Sportovní výzva 1/2 maraton, aktualizováno

5.2.2018

Na nedávném makléřském fóru organizovaném jednou z pojišťoven vyzval zaměstnanec konkurenčního univerzálního makléře RESPECT, pan Petr Sejval, našeho jednatele pana Tomáše Janderu ke sportovnímu klání v běhu. Jeho přáním současně bylo, zveřejnit tuto výzvu na našich internetových stránkách.

Zvedám hozenou rukavici a výzvu přijímám. V sobotu 7. dubna 2018 se s Petrem postavíme na start Sportisimo ½ Maraton Praha – 21,0975 km a vedle soutěže v oblasti pojištění pohledávek poměříme síly i na sportovním poli“, uvedl Tomáš Jandera.

Na přípravu na závod tak mají oba 180 dnů…. O výsledku Vás budeme samozřejmě informovat.

Komunikace ve věci výzvy:

1.2.2018: Ahoj Petře,budu dávat na stránky novinku ohledně přípravy na ½ maraton.Máš něco, co si přeješ ve věci Tvé výzvy a závodu zveřejnit? Zdravím Tomáš Jandera, INSCOM, s.r.o.

1.2.2018: jo, můžeš zveřejnit, že aktuálně vážím 120 kg a právě, tj. dnešním dnem jsem zahájil hladovku a celkovou přípravu ... také ti posílám vzkaz (najdi si pasáž z filmu Rocky II, před zahájením souboje Apollo něco sděloval Rockymu ... začínalo to něco jako ve smyslu „půjdeš k zemi“ ...  Petr Sejval, RESPECT, a.s.

5.2.2018: Takže příteli,vážím 115,1 kg a právě jsem zahájil přípravu, něco přes dva měsíce tréninku by na tebe měly stačit. V příloze posílám malý vzkaz Petr Sejval, RESPECT, a.s.